Mutlu Çiftlik Nedir

Mutlu Çiftlik Nedir?

Saygıdeğer Mutlu Şef Adayı,

Mutlu Çiftlik kendi evinizde sağlıklı, lezzetli ve hijyenik olarak yemek yapmanızı kolaylaştıran bir abonelik sistemidir. Mutlu Çiftlik’e abone olduğunuzda "bu akşam ne pişireceğim" diye düşünmezsiniz, markete gitme derdiniz biter ve yemek yapmak için marketten gerektiğinden fazla aldığınız ürünleri çöpe atmazsınız. Biz size sadece uygun ve gerekli miktarlarda malzemeleri gönderiyoruz, siz de haftanın 3 akşamı ailenizle evinizde sosyal bir birliktelik yaşıyorsunuz. Mutlu Çiftlik'te kargo ücreti ödemezsiniz; anlaşmalı kargo şirketimiz paketlerinizi her hafta adresinize teslim eder.

Mutlu Çiftlik'teki tariflerde yer alan malzemelerin bir bölümünü kendi çiftliğimizde doğal olarak yetiştiriyoruz. Kendi üretemediğimiz ya da farklı altyapılar gerektiren ürünleri, yurtiçi ve yurtdışındaki dünyaca ünlü, en iyi restoranların da tercih ettiği üreticilerden temin ediyoruz. Sağlıklı beslenme konusunda çok hassas olduğumuz için de, kendi yemediğimiz ve denemediğimiz hiçbir ürünü size göndermiyoruz. Mutlu Çiftlik paketlerindeki ürünleri süpermarketlerden alırsanız sizi daha yüksek bir fatura bekleyecektir; çünkü Mutlu Çiftlik üreticiden tüketiciye prensibiyle çalışır.

Mutlu Çiftlik'te işi sadece "tarif geliştirmek” olan özel şeflerimiz her hafta tarifleri oluştururken, yiyeceklerin kalori ve besin değerlerini diyetisyenlerimizin onayına sunarlar. Ayrıca Türk damak tadından da uzaklaşmadan farklı, heyecanlı ve pratik tarifler geliştirmek için çalışırlar.

Mutlu Çiftlik geliştirdiği bu yeni tedarik-tarif geliştirme-teslimat-yemek pişirme abonelik sistemiyle bugün her hafta binlerce ailenin mutfağında. Biz oldukça heyecanlıyız; sizin de bu yeni oluşuma katılmanızı sabırsızlıkla bekliyor olacağız…